Portfolio
 

Reklma TV un MIL
Cilvēki nelasa reklāmas sludinājumus. Viņi lasa to, kas viņus interesē, un dažreiz tie izrādās reklāmas sludinājumi.
Hovards Gosažs

Dizaina studija Imago izstrādā reklāmas kampaņas SMI un TV. Tikai gudri sagatavots mediaplāns, tāpat kā pareizi izstrādāts reklāmas modulis vai reklāmas teksts ļauj piekļūt tuvāk patērētājam un attiecīgi piesaistīt jaunus klientus.

Izstāžu noformēšana
Kā piesaistīt izstādes apmeklētāju uzmanību? Kāpēc pie viena stenda pulcējas ļaužu bari, bet citu stendu neviens neievēro?
Mēs zinām atbildes uz šiem jautājumiem, jo mums ir pieredze izstāžu stenda koncepcijas, informatīvo materiālu un suvenīru izstrādāšanā.

Msu darbi

Vides reklma
Vai esat gatavi spert soli izplatjum? Jums nepiecieams noformt veikalu vitrnas, izstu stendus? tri un kvalitatvi izgatavosim jebkura formta un izirtspjas reklmu.
Msu darbi

Prezent reklma
Visiem patk saemt dvanas, tau ts gatavot ir liela mksla. Pildspalvas un atslgu piekarii, eometriskas kristla figrias ar jsu firmas logotipu t bs lieliska iespja atgdint par sevi biznesa partneriem.

Fotodarbi
Dizaina studijas Imago tehniskās iespējas ļauj organizēt fotografēšanu interjerā, studijā, dabā. Mēs garantējam ne tikai augstu fotoprodukcijas kvalitāti, bet galvenais radošu pieeju jebkuras sarežģītības uzdevumam.
Msu darbi

 
Tekoais darbs
 
JAGUARS
WEB-saits
 
SIA MZROCIS
WEB-saits
 
Top.LV